Agnieszka Twardowska jako Alicia Keys!

W ostatnim odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Agnieszka zaśpiewała w duecie z samym Jay-Z! Marcin Rogacewicz (Jay-Z) oraz Agnieszka Twardowska (Alicia Keys) rozkręcili finałowy odcinek utworem „Empire State of Mind”. Niepodważalnym atutem występu duetu były imponujące umiejętności wokalne Agnieszki i świetna gra aktorska Marcina Rogacewicza. Nie bez powodu kilka dni przed emisją finałowego odcinka, w internecie pojawił się fragment właśnie ich występu. Swoim wykonaniem przekazali publiczności mnóstwo pozytywnej energii, a finalistom (Katarzynie Pakosińskiej, Aleksandrze Szwed, Jerzemu Grzechnikowi oraz Dariuszowi Kordkowi) dużo motywacji do działania. Dziesiąty odcinek i zarazem całą edycję zwyciężyła Aleksandra Szwed, której serdecznie gratulujemy zasłużonej wygranej!

Program dobiegł końca, a w studio czuć było z trudem powstrzymywane wzruszenie. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkę podsumowującą swój najlepszy występ – na przykład 50 twarzy  Agnieszki Twardowskiej :) Agnieszka była najmłodszą uczestniczką tej edycji programu, ale pracowitością i poziomem występów nie tylko dorównywała innym, chwilami wręcz onieśmielała starszych doświadczeniem kolegów i koleżanki. Talent wokalny Agnieszki niejednokrotnie podbił serca widzów, nie umykając tym samym uwadze samego jury, a swoją ostatnią metamorfozą tylko potwierdziła całokształt udziału w programie. Nie mamy wątpliwości, że Agnieszka Twardowska jeszcze nie raz zaskoczy fanów szerokim wachlarzem umiejętności.

V edycja programu Twoja Twarz Znajomo dobiegła już końca, ale dla Agnieszki nie oznacza to bynajmniej wakacji. Ambitna wokalistka wróciła do Bydgoszczy aby kontynuować naukę na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, a w międzyczasie zdążyła wypuścić wakacyjny remix Slow Down, którego można już posłuchać na YouTube, Vevo oraz w serwisach cyfrowych.

Ponadto, Agnieszka przygotowuje właśnie materiał na solową płytę, która ma się ukazać jeszcze w tym roku. Zainteresowanych aktywnością Agnieszki gorąco zachęcamy do obserwowania Facebooka oraz Instagrama artystki, gdzie na bieżąco relacjonuje wydarzenia oraz eventy w których bierze udział. Bo choć udział Agnieszki w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo już się skończył, nie ulega wątpliwości że o artystce będzie jeszcze bardzo głośno!

Oficjalny Instagram Agnieszki Twardowskiej @atwardowska_official

Oficjalny Facebook programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Oficjalny Facebook programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Recommended Posts
Agnieszka Twardowska Official. Producent: DMMSAgnieszka Twardowska Official. Producent: DMMS