Agnieszka Twardowska prezentuje nowy singiel zatytułowany „Północ”

Agnieszka Twardowska – uczestniczka popularnych programów telewizyjnych „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „The Voice Of Poland” – powraca z nowym singlem! 

Na oficjalnym profilu Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, potwierdzono informację o występie Agnieszki Twardowskiej podczas Koncertu Debiutów 54 edycji Festiwalu w dniu 15 września 2017. To właśnie tam odbędzie się premiera live nowego singla artystki pt. Północ.

Północ to utwór utrzymany w klimacie „łagodnego popu”, powstał we współpracy z Janem Smoczyńskim- producentem ostatnich płyt Kayah oraz Bovskiej. Muzykę Agnieszka skomponowała wspólnie z Janem, natomiast tekst napisała samodzielnie, zainspirowana powstałą wcześniej muzyką. Opowiada on o mocy jaką ma w sobie noc, o tym jak potrafi zmienić ludzkie myślenie, zachowanie. Tytułowa „Północ” symbolizuje marzenia o wyrwaniu się z objęć codzienności, tęsknocie za szaleństwem, spontanicznością i magią, która dzieje się między ludźmi, zwłaszcza kiedy otacza ich ciemność.

Radiowa oraz internetowa premiera utworu Północ zaplanowana jest na 7 września 2017. Utwór zapowiada pierwszy album Agnieszki, który przewidziany jest na 1 kwartał 2018 roku.

Wydawcą i dystrybutorem singla oraz albumu Agnieszki Twardowskiej będzie Wydawnictwo Agora.

Agnieszka Twardowska - DMMS

Recommended Posts
Agnieszka Twardowska Official. Producent: DMMSAgnieszka Twardowska - DMMS