Agnieszka Twardowska wspiera WOŚP

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała swój XXIV finał. Działania charytatywne fundacji wsparły liczne gwiazdy polskiego filmu, sportu i muzyki, w tym Agnieszka Twardowska która w ramach akcji Rzeczy od Serca wystawiła na Allegro udział w swoim nowym teledysku.

Jak przyznaje sama Agnieszka:

„Mój udział w aukcji Wośpu, mógł wielu zaskoczyć. Mnie również zaskoczył… efekt tego pomysłu :) Znalazłam się wśród największych gwiazd i wielu zasłużonych osób w Polsce, sama nie chciałam uwierzyć, że ktoś będzie chciał licytować moją aukcję. Ale stało się. Udało się zebrać naprawdę sporą sumę i niesamowicie cieszy mnie fakt, że mogłam wziąć udział w tak cudownej aukcji. Bardzo lubię pomagać innym. Tym bardziej teraz, kiedy mam większe możliwości i szersze pespektywy niż kiedyś. Najbardziej zadowolona jestem z tego, że sposobów pomagania innym jest coraz więcej.”

Bardzo dziękujemy zwycięzcy aukcji za tak hojne wsparcie akcji! Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Aukcja Agnieszki Twardowskiej - 24 finał WOŚP

Agnieszka 24 finał WOŚP – DMMS

Aukcja Agnieszki Twardowskiej - 24 finał WOŚP

Recommended Posts
Agnieszka Twardowska Official. Producent: DMMSTwoja Twarz Brzmi Znajomo