„Już wiem” drugi singiel Agnieszki Twardowskiej

Agnieszka Twardowska, gwiazda programów Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz The Voice of Poland zaskakuje fanów nowym materiałem!

Drugi singiel promujący debiutancką płytę artystki wchodzi na rynek nakładem wytwórni ZPR Records i właśnie dziś, 10 października 2016 r. ma swoją premierę. Nie wątpimy, że Agnieszka Twardowska utworem „Już wiem”, szybko wdrapie się na listy przebojów! ZPR Records to label wydawniczy Grupy ZPR Media, który zajmuje się wprowadzaniem na polski rynek artystów reprezentujących szeroko rozumianą muzyką pop. Agnieszka Twardowska zdradza, że wspólnie z wydawcą pracują nad całym albumem, ale tajemniczo dodaje, że może jeszcze w tym roku światło dzienne ujrzy inna, wspólna propozycja artystki…

Agnieszka to wszechstronna artystka o głosie, którego zdecydowanie można pozazdrościć. Z jednej strony zakochana w nastrojowych balladach, z drugiej znakomicie czująca rytmiczną muzykę, pop. Swoim talentem i charyzmą zaskoczyła jury popularnego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a widzów przekonała swoimi wszystkimi metamorfozami, w tym nad wyraz wiarygodną metamorfozą Ellie Goulding i utworem „Love me like you do” pochodzącym ze ścieżki dźwiękowej filmu 50 Twarzy Grey’a. W mediach wielokrotnie wspominano iż Agnieszka Twardowska ma „głos jak anioł”, a teraz ów Anioł przychodzi do fanów z nowym, już swoim materiałem!

Pierwszy singiel artystki podbił serca internautów w listopadzie zeszłego roku. Utwór „Slow Down”, to autorska piosenka Agnieszki (napisała do niego zarówno tekst jak i muzykę), a jego wakacyjny remix powstał przy współpracy z Paulem Damixie – uznanym producentem i dj, zdobywcą tegorocznej nagrody iHeart Radio 2016 Remix Award (Remix of the Year) w Miami, za remix utworu „Hello” z repertuaru Adele.

Poza intensywnymi pracami nad debiutanckim albumem, Agnieszka koncertuje (z zespołem oraz solo z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej) oraz wspiera liczne fundacje (w tym m.in. WOŚP, Akademię Przyszłości, Fundację Serca Bicie oraz Wolontariat UM Bydgoszcz).

Efekty pracy Agnieszki Twardowskiej i całego zespołu można już podziwiać na oficjalnym kanale YouTube artystki. Utwór w wersji audio dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych (np. na Spotify, Itunes, Tidal i na Muzodajni). Zachęcamy też to obserwowania poczynań Agnieszki na Facebooku i Instagramie!

Recommended Posts
Agnieszka Twardowska Official. Producent: DMMSAgnieszka Twardowska Official. Producent: DMMS