Koncert Kolęd dla Telewizji TVN

W dniu 7 grudnia, w Katedrze Bydgoskiej pw. Świętego Marcina i Mikołaja, odbył się Koncert Kolęd dla Telewizji TVN. Występ zostanie wyemitowany w wigilijny wieczór, a także 25 i 26 grudnia na antenie TVN i TVN24. Ponadto, widzowie stacji mają możliwość obejrzenia reportażu o pięknym mieście Bydgoszcz, w którym nakręcono koncert.

Osoby zainteresowane dokładnymi godzinami emisji koncertu, serdecznie zapraszamy do zakładki KONCERTY, gdzie zamieściliśmy wszystkie szczegóły dotyczące występu.

W koncercie kolęd w Katedrze Bydgoskiej wystąpiły takie gwiazdy jak Małgorzata Ostrowska, Natalia Kukulska, Krystyna Prońko, Paweł Wolsztyński, a także Piotr Cugowski i Agnieszka Twardowska. W oryginalnej scenerii Katedry Bydgoskiej artyści wykonali zarówno tradycyjne kolędy, jak i bożonarodzeniowe pieśni w nowoczesnych aranżacjach. Całość poprowadzili Anna Dec i Szymon Hołownia.

Koncert został nagrany przez telewizję TVN, która go rejestrowała, a producentem całości była Fundacja Serca Bicie. Wydarzenie zostanie wyemitowane na antenie TVN w wieczór wigilijny o godz. 17.50, a także 26 grudnia o godz. 6.40. Kolędowanie w Katedrze Bydgoskiej zobaczą także widzowie TVN24 – 24 grudnia o godz. 20.30 i 23.30, a także w pierwszy dzień świąt o godz. 14.

Oprócz tego informacje dotyczące koncertu pojawią się w programie „Co za Tydzień” (18 i 19 grudnia) i w „Dzień dobry TVN” (23 grudnia), a także w TVN Style (19 i 20 grudnia), Powtórki programu będzie można także zobaczyć w TVN USA oraz TVN Europa.

Zapraszamy na krótką fotorelację z koncertu oraz gorąco zachęcamy do obejrzenia całego Koncertu Kolęd w nadchodzące Święta.

Zdjęcie z oficjalnego Instagrama Agnieszki Twardowskiej

Zdjęcie pamiątkowe z wszystkimi wykonawcami. Źródło: oficjalny fanpage Natalii Kukulskiej

Recommended Posts
Agnieszka Twardowska Official. Producent: DMMSAgnieszka Twardowska - DMMS