Prapremiera „Świątecznego” – nowego singla Agnieszki Twardowskiej!

„Świąteczny” to pierwsza, autorska propozycja świąteczna Agnieszki Twardowskiej – ćwierćfinalistki V edycji programu „The Voice of Poland” i uczestniczki V edycji programu rozrywkowego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Agnieszka jest autorką tekstu oraz współautorką muzyki. Utwór powstał w okresie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia 2016, dzięki czemu przemyślenia artystki są bardzo aktualne i osobiste. Jak przyznaje sama Agnieszka, piosenka „Świąteczny” jest dla niej bardzo ważna, ponieważ opisuje związaną ze Świętami nadzieję na to, że może właśnie w tym roku Święta będą znowu takie jak w dzieciństwie. Agnieszka kocha grudzień i uwielbia spędzać go z bliskimi. „Jest wtedy pięknie, ale ów nastrój mija im jesteśmy starsi, ulatuje w gąszczu codziennych spraw i trosk” – przyznaje wokalistka. „ Utwór „Świąteczny” to apel o to, żeby bożonarodzeniowa serdeczność i ciepło nie mijały wraz z przyjściem nowego roku”.

Prapremiera teledysku do utworu „Świąteczny” będzie mieć miejsce 5 grudnia o godz. 8:00 na Onet Muzyka, a już 6 grudnia o godz. 8:00 teledysk pojawi się na oficjalnym kanale YouTube artystki!

„Świąteczny” jest też dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych (Spotify, ITunes, Tidal…) – w najwyższej jakości wersji audio. Gorąco zachęcamy do posłuchania!

A już wkrótce, bo w styczniu 2017 roku, Agnieszka ujawni część materiału ze swojej debiutanckiej płyty! Zainteresowani szczegółami prac artystki nad solowym materiałem mogą na bierząco obserwować Agnieszkę na jej kanałach społecznościowych: Facebook, Instagram, Snapchat (@aguneczek).

Recommended Posts
Agnieszka Twardowska Official. Producent: DMMSAgnieszka Twardowska - DMMS