Siła Wolontariuszy Miejskich – Bydgoszcz

W wakacje tego roku, Agnieszka Twardowska wzięła udział w kręceniu spotu dla Fundacji Siła Wolontariuszy Miejskich – Bydgoszcz. Artystka znana jest z tego że często i chętnie wspiera akcje charytatywne, dlatego i tym razem z przyjemnością podjęła się tego wyzwania. Akcja ma na celu promowanie idei wolontariatu, pozytywnych zachowań, działań, postaw proobywatelskich i społecznych u ludzi w każdym wieku. W sierpniu Agnieszka wrzuciła na swojego Facebooka post ze zwiastunem akcji oraz jakże prawdziwym cytatem „Nie musisz pomagać innym, ale… możesz”.

Poniżej mogą Państwo obejrzeć spot reklamujący akcję. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

 

Równolegle, Prezydent Miasta Rafał Bruski, zaprosił Agnieszkę na uroczystą Galę Konkursu „Bydgoski Wolontariusz Roku 2016″, która odbędzie się w poniedziałek 5 grudnia o godzinie 13:00 w sali koncertowej Akademii Muzycznej przy ul. Gdańskiej 20 w Bydgoszczy.

W planie Gali przewidziano: inaugurację Programu „Bydgoski Wolontariat”, premierę filmów promujących Bydgoski Wolontariat, występ artystyczny Agnieszki Twardowskiej w roli gościa specjalnego, wręczenie nagród laureatom oraz wyróżnionym w konkursie Bydgoski Wolontariusz Roku 2016, Musical pt. „Tuż przed pierwszym dzwonkiem” w wykonaniu uczniów z VI LO w Bydgoszczy. Na zakończenie uroczystości dla gości przygotowany zostanie słodki poczęstunek.

Wydarzenie to będzie wspaniałą okazją uhonorowania tych, którzy podejmują działania wolontariackie na terenie Bydgoszczy i na rzecz mieszkańców Bydgoszczy. Będzie to także wyjątkowa możliwość do integracji oraz zwiększenia świadomości społeczeństwa na temat możliwości świadczenia pracy o charakterze wolontariackim.

Więcej szczegółów na temat występu Agnieszki podczas Gali Konkursu „Bydgoski Wolontariusz Roku 2016″ oraz innych, zbliżających się koncertów znajduje się w zakładce Koncerty.

Recent Posts
Agnieszka Twardowska Official. Producent: DMMSAgnieszka Twardowska Official. Producent: DMMS